tradiční český výrobce 

O firmě

Společnost dib vznikla jako malé zakázkové truhlářství v roce 1990. Zanedlouho rozšířila své působení v Praze i o výrobu nábytkových hran. Tomuto oboru se společnost dib postupně začala věnovat jako hlavní výrobní náplni a v současnosti je na výrobu dýhových hran plně specializována. Výrobní technologii a podnikové procesy průběžně zdokonalujeme tak, aby naše výrobky a služby přinášely stále vyšší hodnotu. Zákazníky společnosti dib naleznete mezi malými truhlárnami i významnými výrobci nábytku, dveří a kuchyní v České republice i v zahraničí, kam směřuje většina produkce.

Zkušenost

Společnost dib se přizpůsobila stále narůstajícím požadavkům trhu především díky podrobným znalostem o výrobě nábytkových hran a o vlastnostech materiálů. Zavádění nových technologií a výrobních standardů, inovativní myšlenky a flexibilita byly příčinou úspěšného růstu naší společnosti. Léta zkušeností a komplexní servis zajišťují spolehlivě vysoký standard kvality a rychlou realizaci i individuálních požadavků zákazníků.

Filosofie

Dobře si uvědomujeme, co v dnešním tržním prostředí znamenají kvalita a produktivita. To však samo o sobě nestačí. Musíme přidat ještě něco, musíme totiž porozumět potřebám našich zákazníků. Tímto porozuměním se spolu s našimi zákazníky může dále rozvíjet i naše společnost.

 

Fotogalerie

Adresa

dib s.r.o.
Křížová 2598/4
150 00 Praha 5 – Smíchov
Česká republika

IČ: 26500108
DIČ: CZ26500108

C 86071 vedená u Městského soudu v Praze

b

Kontakty

+420 251 081 680

+420 736 630 818

Mapa

Jak se k nám dostanete