dib s.r.o. - dýhové hrany

dýhové hrany, veneer edges, furnier kanten

Vyrábíme dýhové hrany, vrstvené dýhové hrany. Zpracováváme dýhu. Dýha pro obalování a softforming. Kování dib na posuvné a skládací dveře. Dýhované desky. Lepidla Rakoll. Materiály pro truhláře - prodej kompletního sortimentu.

Vítejte na stránkách českého výrobce
dýhových hran - dib s.r.o.
Vaše firma vyrábí nábytek, kuchyně, dveře nebo obalované profily. A k tomu používá dýhu v nejrůznějších formách. Vaše výrobky končí u individuálních zákazníků, dodáváte je do veřejných interiérů anebo spolupracujete s obchodními řetězci jako například IKEA. Vítejte u firmy dib s.r.o. Dýhové hrany již nemusíte hledat dále.

Firma dib s.r.o. je tradiční český výrobce dýhových hran v návinech ve všech možných dřevinách a technických provedeních jako jsou: jednovrstvé standardní dýhové hrany, vrstvené dýhové hrany, dýha pro obalování profilů a soft-forming, fineline hrany a lakované materiály. Naši zákazníci oceňují zejména standardní vysokou kvalitu při zachování velmi příznivých cen, opakovanou a časem prověřenou spolehlivost dodávek a také rychlost a preciznost jejich vyřízení z naší továrny v Praze. Jsme připraveni splnit pro Vás všechny požadavky a přání v našem oblíbeném oboru dýhových hran.
dib s.r.o. Provozní doba: Po-Pá 6.00-14.30 hodin
Křížová 2598/4
150 00 Praha 5 - Smíchov
tel.: +420 251 081 680, +420 736 630 818 e-mail:
www.dib.cz
© 2009 All Rights Reserved dib s.r.o. | created by Wavevision s.r.o.