dib s.r.o. - dýhové hrany

dýhové hrany, veneer edges, furnier kanten

Vyrábíme dýhové hrany, vrstvené dýhové hrany. Zpracováváme dýhu. Dýha pro obalování a softforming. Kování dib na posuvné a skládací dveře. Dýhované desky. Lepidla Rakoll. Materiály pro truhláře - prodej kompletního sortimentu.

O Firmě
Společnost dib vznikla jako malé zakázkové truhlářství v roce 1990. Zanedlouho rozšířila své působení v Praze i o výrobu nábytkových hran. Tomuto oboru se společnost dib postupně začala věnovat jako hlavní výrobní náplni a v současnosti je na výrobu dýhových hran plně specializována. Výrobní technologii a podnikové procesy průběžně zdokonalujeme tak, aby naše výrobky a služby přinášely stále vyšší hodnotu. Zákazníky společnosti dib naleznete mezi malými truhlárnami i významnými výrobci nábytku, dveří a kuchyní v České republice i v zahraničí, kam směřuje většina produkce.

Zkušenost

Společnost dib se přizpůsobila stále narůstajícím požadavkům trhu především díky podrobným znalostem o výrobě nábytkových hran a o vlastnostech materiálů. Zavádění nových technologií a výrobních standardů, inovativní myšlenky a flexibilita byly příčinou úspěšného růstu naší společnosti. Léta zkušeností a komplexní servis zajišťují spolehlivě vysoký standard kvality a rychlou realizaci i individuálních požadavků zákazníků.

Filosofie

Dobře si uvědomujeme, co v dnešním tržním prostředí znamenají kvalita a produktivita. To však samo o sobě nestačí. Musíme přidat ještě něco, musíme totiž porozumět potřebám našich zákazníků. Tímto porozuměním se spolu s našimi zákazníky může dále rozvíjet i naše společnost.
dib s.r.o. Provozní doba: Po-Pá 6.00-14.30 hodin
Křížová 2598/4
150 00 Praha 5 - Smíchov
tel.: +420 251 081 680, +420 736 630 818 e-mail:   www.dib.cz
© 2009 All Rights Reserved dib s.r.o. | created by Wavevision s.r.o.